Proje Tasarım

Proje Tasarım

Egatek proje tasarımları, yapı modeli 3 boyutlu ortamlarda hazırlanarak, problemlerin hassas bir şekilde tespit edilip çözülmesi ile yapılır. Çeşitli, kendiliğinden hareket eden sismik ve rüzgâr yüklerinin etkisi altında, bir binanın yaşayacağı gerçek yükleri ve etkileri belirlemek için bina davranış animasyonlarını takip edilir ve buna göre tasarlanır. Ayrıca binanın taşıyıcı konstrüksiyon projesi 3 boyutlu ortamda oluşturularak sistemin kurulması, detayların oluşturulması ve modifikasyonu kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Proje tasarım ilkeleri doğrultusunda sağlam, estetik ve ekonomik yapılar, tüm detaylarına dikkat edilerek dizayn edilir. Mimari projeler ile uyumlu olarak üretilen projeler, yapıya özgü çözümler ile gerçekleştirilir.

Sonuç olarak mimarlara, bina sahiplerine ve uygulama ekiplerine daha kapsamlı ve tatmin edici görsel bilgiler sunulmaktadır. Egatek, inşaat projelerinin sorunsuz ve hızlı bir şekilde ilerlemesini ve ileri teknolojinin verimli kullanılmasını sağlamak için gerekli teknik desteğe, personele ve donanıma sahiptir.