Kurumsal

YILKOSIS

Kurumsal

Sektörde faaliyet göstermeye başladığımız andan bu yana Egatek olarak güvenilirlik, dürüstlük ve kaliteyi ön planda tutan alt yapı, çevre düzenlemesi, kooperatif, site, iş merkezi, fabrika, spor kompleksi, villa, mağaza ve alışveriş merkezleri gibi birçok projeye başarıyla imza attık.

Uzman ve deneyimli ekibimiz ile güvenilir ve dürüst firma ilkelerimiz doğrultusunda kaliteli projeler gerçekleştirmek, tüm uygulama ve projelerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru yaklaşımları sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tüm katılımcılarımızın, tedarikçilerimizin, çalışma arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin en üst düzeyde memnuniyetini sağlamak, beklenti ve ihtiyaçları saptamak, doğru planlamalarda bulunmak ve uygulamaya aktarmak en temel sorumluluklarımız arasında yer almaktadır. Uluslararası standartlarda teknik çalışma, hizmet anlayışı ve mesleki ahlak ve sorumlulukların bilinciyle hareket ederek sektörün önemli bir parçası olma konusunda emin adımlarla ilerliyoruz.


Misyonumuz

Ulusal kalkınmanın en önemli köşe taşlarından biri olan inşaat sektörü, her zaman en küçük ayrıntıdan, en genele kadar hassas konumlandırma gerektiren hayalden gerçeğe tüm incelikleri üstlenmektedir. Öncü ve yenilikçi yaklaşımıyla, çağdaş bilgi ve deneyimi kullanarak, uluslararası standartları ve iş ahlakını benimseyen, müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetini önemseyen ve faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde tercih edilen bir şirket olma özelliğini sürdürmek temel hedeflerimizdendir.


Vizyonumuz

Alanında büyümeyi hedefleyen, değişime ve büyümeye açık bir firma olmanın haklı gururunu yaşayan, çeşitli inşaat hizmetlerinde faaliyet gösterdiğimiz firmalar tarafından tercih edilme ayrıcalığı ve itibarı ile hizmet veren bir iş anlayışını sürdürüyoruz. Yeni hedeflere, gelişmeye ve ilerlemeye devam ederek, sürekli gelişen dünyamızda yaşam ve iş tarzına uygun projeler üretiyoruz.

Bu amaçlar doğrultusunda insana, doğaya saygı, müşteri memnuniyetini sağlama, sorumlulukları yerine getirme ve mesleki ahlak ve sorumlulukların bilinciyle hareket etmek temel değerlerimizi oluşturmaktadır.